O AREÁLU | LYŽAŘSKÝ AREÁL NOVÉ HUTĚ - Lyžování Šumava

O AREÁLU
Cesta: www.novehute.cz > O AREÁLU
Provozní doba
V zimní sezóně 8:30 - 16:00 hod. Večerní lyžování na Zadově.
Ceník
Ceny, které vás příjemně překvapí.
Vlek
Přes 1 km dlouhá sjezdovka s vlekem
Běžky
Ráj pro vyznavače bílé stopy, pro klasiky i bruslaře
Školy
Vynikající podmínky pro lyžařské výcviky.

Nepřehlédněte!

POZOR! 
Areál zapojen do projektu společný šumavský skipas! Jakoukoliv jízdenku koupenou na velký vlek je možné používat i na malých vlecích v areálu Kobyla, v areálu U Horejšů, v areálu Kvilda a v areálu Kubova Huť!!!

WEBKAMERY

PANORAMATICKÁ MAPA

O areálu

V areálu naleznete lyžařský vlek Tatrapoma Nové Hutě dlouhý 1050 m, s převýšením 150 m a přepravní kapacitou 900 os./hod., a dále dva vleky, na nichž je možné používat stejný skipas jako na vlek Tatrapoma- "Školní", umístěný vlevo a navazující na vlek Tatrapoma z horní stanice a "Přibližovák", kterým se pohodlně dostanete zpět k parkovišti.

Sjezdovky jsou po celé délce vleku, vhodné spíše pro začátečníky a mírně pokročilé lyžaře. Výhodné podmínky pro lyžařské výcviky - slevy až 25%!

V provozu je i malý dětský provazový vlek u dolní stanice velkého vleku Tatrapoma, cena jízdného je 100,- Kč celodenní a 50,- Kč polodenní, při zakoupení celodenní dospělé jízdenky na velký vlek je jedna celodenní jízdenka pro malý vlek na vyžádání zdarma !!!

Běžecké trasy procházející Novými Hutěmi jsou napojeny na trasy ze Zadova a pokračují dál do Borových Lad. Trasa Zadov - Pláně - Nové Hutě má mírně zvlněný profil a je dostatečně široká i pro bruslaře. 50 m od horní stanice vleku Tatrapoma vede pravidelně upravovaná trasa Rozc. nad St. Hutěmi - Přilba - Pod Přilbou - Zlatá studna.

Na Nových Hutích jsou ještě 2 další vleky jiných provozovatelů v délkách do 600 m. Veškerá ubytovací zařízení na Nových Hutích disponují cca 850 lůžky.

Těšíme se na Vaší návštěvu!

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ